Wyspa kobiet - archipelag doświadczeń

2022-05-12

Wyspa kobiet - archipelag doświadczeń

Wyspa Kobiet – Archipelag Doświadczeń

Zmieniający się świat zapoczątkował dojrzewanie w Nas myśli o szczególnej przestrzeni dedykowanej wyłącznie kobietom. Powstawało wiele pytań: co to by mogło być? W jaki sposób to robić? Jak transformować ten świat w sobie? Odpowiedź przyszła do nas po jednym z warsztatów w których brałyśmy udział, poczułyśmy, że teraz jest ten czas. Czas na urzeczywistnienie naszych pragnień. I tak powstały ełckie kręgi kobiet. Okazało się, że jest to potrzebą wielu z nas. Niesione tą żeńską energią postanowiłyśmy pójść o krok dalej...

Dziś jesteśmy w tym miejscu, w którym zapraszamy na przygodę doświadczania siebie, swoich emocji, funkcjonowania w świecie a także kontaktu z własnym ciałem i przyrodą.

Warsztaty rozwojowe kierujemy do kobiet otwartych na doświadczenia w pracy ze sobą i innymi, dążących do samorozwoju, samopoznania.

Na Wyspie Kobiet doświadczysz:

- spotkań kręgu kobiet – bezpiecznej przestrzeni otwartości na siebie i innych. To w kręgu będziemy rozmawiać o naszych emocjach i potrzebach.
- udziału w warsztacie doskonalenia jakości relacji i jasności komunikacji
- przeżywania emocji i lokalizowania ich w ciele. Poprzez ruch intuicyjny i pracę z ciałem odkryjesz te części siebie do których być może na co dzień nie dajesz sobie dostępu. Uważność i świadomość wzmocni bliskość z samą sobą.
- kontaktu z naturą. Warsztaty lasoterapii wyzwolą w Tobie poczucie łączności z otaczającym pięknem Matki Ziemi. Dostrzeżesz jej bogactwo i możliwości sporządzania ziołowych receptur.
- uczestnictwa w cermonii Cacao. Rytuał ten otwiera serce, stymuluje pracę mózgu, a nawet… leczy duszę.
- dźwięku mis kryształowych na wieczornym koncercie, który poprowadzi Cię wgłąb siebie
- nauki pływania na desce SUP. Spotkania te umożliwią Ci wyzwolenie Twojej odwagi, wolności i zaufania do siebie wśród żywiołu wody.
- obecności innych kobiet, stworzymy wzajemną sieć wsparcia w atmosferze równości, partnerstwa i uważności na drugą kobietę.

Ten czas to połączenie pracy nad sobą i relaksu. doświadczania i odpuszczania. wysokiej energii i zatrzymania. Równowagi w byciu tu i teraz.

Naszemu procesowi sprzyjać będzie malownicza, mazurska okolica i cudowny ośrodek MAPA położony wśród lasów i jezior.

Warsztaty odbędą się 21.07.2022-24.07.2022 ośrodek Mapa – Gorło 2b

Warsztaty poprowadzą Anna Dębek i Anna Wielgat – certyfikowane trenerki
Holistycznej Szkoły Trenerów, Z wykształcenia pedagożki. Fascynujące się pracą z drugim człowiekiem. inicjatorki kręgów kobiet w Ełku i miłośniczki pracy z emocjami i w bliskości.

Na spotkanie z żywiołem wody na deskach SUP zaprosi nas Monika Wojsław - certyfikowana instruktorka z ramienia ISA (INTERNATIONAL SURFING ASSOCIATION).
Wieczorną przestrzeń dźwięków mis kryształowych zaaranżuje dla nas Anna Zaleska, która na co dzień pracuje z ciałem i dotyka naszych zmysłów, nie tylko za pomocą dłoni. Tym razem dotknie nas dźwiękami.

Inwestycja w warsztat to 1499 zł. Jeśli weźmiesz ze sobą koleżankę ty i ona macie zniżkę w kwocie 99zł
Cena obejmuje udział w warsztatach rozwojowych, naukę pływania na desce SUP, koncert mis, zakwaterowanie i pełne wegańskie wyżywienie oraz przerwy herbaciane.


Obserwuj nas, na Funpagu Fundacji, wkrótce umieścimy tam więcej informacji odnośnie warsztatów.

Z życzliwością….

A&A

 

 

Jeśli kupujesz wejściówkę do 15-06-2022 płacisz mnie. Później cena wzrasta
Ilość: